Laatst bijgewerkt: 15-4-2018 om 23:15

 
Nieuws
15-04-2018 Voorbeschouwing ZDH - DWOW
15-04-2018 Statistieken 2017/18:Winkel loopt uit op Succes
15-04-2018 Geel Zwart '30 heeft geen kind aan ZDH 1
15-04-2018 Spelerspaspoorten ZDH 1 bijgewerkt t/m 15 apr
15-04-2018 ZDH 2 verliest doelpuntrijk duel
14-04-2018 Junioren stunten niet tegen koploper
17-11-2017 Boone neemt vroegtijdig afscheid
26-06-2017 Totaal statistieken ZDH 1 vanaf 1999/2000 bijgewerkt t/m 2016/17
27-05-2017 ZDH-Toernooi gewonnen door Steenwijkerwold
26-04-2017 ZDH 3 kampioen in de zaal
23-03-2017 Foto's ReŁnie ZDH 50+
28-01-2017 OPROEP: Oude teamfoto's sv ZDH
  Meer nieuws, klik hier. Of zie ook www.facebook.com/svzdh.
 
 
Voetbalwedstrijden 'veld': Programma
Dag Datum Tijd Wedstrijden Uitslag
Zaterdag 21 apr 10.45 ZDH JO19-1 - Zwaluwen'30 HCSV JO19-1 -
Zondag 22 apr 10.45 ZDH 2 - Oudesluis 2 -
Zondag 22 apr 14.00 ZDH 1 - DWOW 1 -
Zondag 29 apr 10.45 Inhaal: ZDH 2 - FC Den Helder 4 -
Zaterdag 5 mei 14.30 Inhaal: Dindua JO19-1 - ZDH JO19-1 -
Donderdag 10 mei 14.00 Inhaal: Succes 1 - ZDH 1 -
Zaterdag 12 mei 16.00 Always Forward JO19-2 - ZDH JO19-1 -
Zondag 13 mei 11.00 ZAP 5 - ZDH 2 -
Zondag 13 mei 14.00 SRC 1 - ZDH 1 -
Zaterdag 19 mei 13.00 Wieringerwaard JO19-1 - ZDH JO19-1 -
Zaterdag 19 mei 16.30 Schagen 1 - ZDH 1 -
Zondag 20 mei 10.45 ZDH 2 - Dirkshorn 3 -
Maandag 21 mei - Familietoernooi (2de Pinksterdag) -
Zaterdag 26 mei 10.45 ZDH JO19-1 - Wieringermeer JO19-1 -
Zondag 27 mei 13.00 JVC 5 - ZDH 2 -
Zondag 27 mei 14.00 ZDH 1 - Vesdo 1 -
Zaterdag 2 juni - ZDH-Toernooi -
 
Voetbalwedstrijden 'veld': Uitslagen & Programma
Dag Datum Tijd Wedstrijden ZDH veld Uitslag
Zaterdag 26 aug 17.30 ZDH 1 - Willemsoord 1 (za 3de klasse) 2-6
Donderdag 7 sep 18.15 Texel JO19 - ZDH JO19 4-0
Dinsdag 12 sep 18.30 Texel JO21 - ZDH 1 7-4
Dinsdag 19 sep 18.30 ZDH 1 - Oosterend 1 AFG.
Zaterdag 23 sep 10.45 ZDH JO19-1 - Strandvogels JO19-1 3-7
Zondag 24 sep 10.45 ZDH 2 - VIOS W 4 2-2
Zondag 24 sep 14.00 ZDH 1 - Geel Zwart'30 1 2-0
Zaterdag 30 sep 12.30 Kleine Sluis JO19-2 - ZDH JO19-1 AFG.
Zondag 1 okt 11.30 FC Den Helder 5 - ZDH 2 2-4
Zondag 1 okt 14.00 Wieringerwaard 1 - ZDH 1, J.M. van Hamersveld 3-2
Zaterdag 7 okt 12.15 Vrone JO19-2 - ZDH JO19-1 1-2
Zondag 8 okt 10.45 ZDH 2 - ZAP 4 2-5
Zondag 8 okt 14.00 ZDH 1 - Winkel 1, M. Billor 0-6
Zaterdag 14 okt 10.45 ZDH JO19-1 - Dindua JO19-1 4-4
Zondag 15 okt 11.30 FC Den Helder 4 - ZDH 2 10-1
Zondag 15 okt 14.00 Flevo 1 - ZDH 1, B. Ari 3-1
Zondag 22 okt - ZDH 1 en ZDH 2 vrij -
Zaterdag 28 okt 14.00 Wiron JO19-1 - ZDH JO19-1 1-2
Zondag 29 okt 11.00 Wiron 1 - ZDH 2 6-0
Zondag 29 okt 14.00 ZDH 1 - Succes 1, R. le Noble 1-8
Zaterdag 4 nov 10.45 ZDH JO19-1 - DTS JO19-2 3-2
Zondag 5 nov 14.00 De Koog 1 - ZDH 1, M.W. de Jager 1-0
Zaterdag 11 nov 10.45 ZDH JO19-1 - ST Opperdoes/Twisk TSV JO19-1 3-4
Zondag 12 nov 10.45 ZDH 2 - ZAP 5 3-6
Zondag 12 nov 14.00 ZDH 1 - SRC 1, H.S. van Lagen 1-5
Zaterdag 18 nov 13.00 Wieringerwaard JO19-1 - ZDH JO19-1 6-3
Zondag 19 nov 12.00 Oudesluis 2 - ZDH 2 1-2
Zondag 19 nov 14.00 DWOW 1 - ZDH 1, S. Mahabali AFG.
Vrijdag 24 nov 20.30 Jaarvergadering sv ZDH (ALV) -
Zaterdag 25 nov 10.45 ZDH JO19-1 - De Blokkers JO19-2 8-3
Zondag 26 nov 13.30 Schagen 3 - ZDH 2 5-1
Zondag 26 nov 14.00 ZDH 1 - Dirkshorn 1, G.M. Jak 0-8
Zaterdag 2 dec 14.45 Wieringermeer JO19-1 - ZDH JO19-1 3-0
Zondag 3 dec 11.00 Dirkshorn 3 - ZDH 2 AFG
Zondag 3 dec 14.00 ZDH 1 - Schagen 1, J. Wijs 3-1
Zaterdag 9 dec 10.45 ZDH JO19-1 - Schagen/SRC JO19-2 AFG.
Zondag 10 dec 10.45 ZDH 2 - JVC 5 AFG.
Zondag 10 dec 14.00 Vesdo 1 - ZDH 1, H. Grent AFG.
Zaterdag 16 dec 12.30 Inhaal: Kleine Sluis JO19-2 - ZDH JO19-1 AFG.
Zondag 17 dec 11.00 Inhaal: Dirkshorn 3 - ZDH 2 6-1
Zondag 17 dec 14.00 Inhaal: DWOW 1 - ZDH 1, S. Mahabali 10-0
Maandag 1 jan 2018 14.30 Nieuwjaarswedstrijd ZDH 1 - Oud ZDH 5-3
Zaterdag 6 jan 15.00 CSV'28 1 - ZDH 1 (oefenwedstrijd Zwolle) 10-1
Zaterdag 20 jan 14.00 ZDH 1 - VEW 1 (oefenwedstrijd) 2-5
Zaterdag 3 feb 10.45 Inhaal: ZDH JO19-1 - Schagen/SRC JO19-2 2-0
Zondag 4 feb 10.45 Inhaal: ZDH 2 - JVC 5 AFG.
Zondag 4 feb 14.00 Inhaal: Vesdo 1 - ZDH 1, A.H. van Tunen 6-2
Zaterdag 10 feb 10.45 ZDH JO19-1 - Wiron JO19-2 2-3
Zondag 11 feb 10.45 ZDH 2 - FC Den Helder 4 AFG.
Zondag 11 feb 14.00 ZDH 1 - Flevo 1, Mevr. M. Steur 3-2
Zaterdag 17 feb 14.45 SVW'27 JO19-3 - ZDH JO19-1 2-0
Zondag 18 feb 14.00 ZAP 4 - ZDH 2 7-0
Zondag 18 feb 14.00 Winkel 1 - ZDH 1, E.W. Schans 7-1
Zondag 25 feb 10.45 Inhaal: ZDH 2 - JVC 5 AFG.
Zaterdag 10 mrt 10.45 ZDH JO19-1 - De Zouaven JO19-3 6-1
Zondag 11 mrt 14.00 ZDH 1 - De Koog 1, C. van Ham 0-2
Zaterdag 17 mrt 14.30 Dindua JO19-1 - ZDH JO19-1 AFG.
Zondag 18 mrt 11.45 ZDH 2 - Wiron 2 AFG.
Zondag 18 mrt 14.00 Succes 1 - ZDH 1, D. Poot AFG.
Zaterdag 24 mrt 10.45 ZDH JO19-1 - St. Opperdoes/Twisk JO19-1 2-2
Zondag 25 mrt 10.45 ZDH 2 - Schagen 3 2-5
Zondag 25 mrt 14.00 Dirkshorn 1 - ZDH 1, R. de Jong 1-0
Zaterdag 7 apr 12.00 Schagen/SRC JO19-2 - ZDH JO19-1 2-1
Zondag 8 apr 10.45 ZDH 2 - FC Den Helder 5 0-2
Zondag 8 apr 14.00 ZDH 1 - Wieringerwaard 1, D. Poot 0-2
Zaterdag 14 apr 10.45 ZDH JO19-1 - Berkhout JO19-1 1-4
Zondag 15 apr 10.00 VIOS W 4 - ZDH 2 6-4
Zondag 15 apr 14.00 Geel Zwart '30 1 - ZDH 1, C. Dop 10-1
 

© s.v. ZDH - Sportvereniging Zwaluwen Den Hoorn