Het ZDH-Toernooi 2008 is gewonnen door KSV uit Heerhugowaard. In de finale nam de kampioen van de zesde klasse A het op tegen Gasselternijveen. Na de 1-1 eindstand nam KSV de penalty's beter. ZDH werd vierde, omdat Monnickendam in de 'kleine finale' vier strafschoppen wis te benutten en de Zwaluwen er twee van de vijf misten. |
De prijs voor beste speler ging naar Kevin van Etten (KSV). Topscoorder werd Paul Tan (KSV) met vier treffers. Beste doelman was Daniël van Seters, eveneens van KSV. |
ZDH-TOERNOOI 31 MEI 2008 | |||||
POULE A | |||||
1 | ZDH | ||||
2 | Gasselternijveen | ||||
3 | Oosterend 3 | ||||
4 | Roda'46 5 | ||||
Poulewedstrijden | |||||
1 | 10.00-10.30 | ZDH | - | Roda'46 5 | 3-2 |
3 | 11.00-11.30 | Gasselternijveen | - | Oosterend 3 | 3-0 |
5 | 12.00-12.30 | ZDH | - | Oosterend 3 | 4-1 |
7 | 13.00-13.30 | Gasselternijveen | - | Roda'46 5 | 2-0 |
9 | 14.00-14.30 | ZDH | - | Gasselternijveen | 0-1 |
11 | 15.00-15.30 | Oosterend 3 | - | Roda'46 5 | 1-1 |
POULE B | |||||
1 | KSV | ||||
2 | Monnickendam | ||||
3 | Texel'94 3 | ||||
4 | Roda'46 9 | ||||
Poulewedstrijden | |||||
2 | 10.30-11.00 | KSV | - | Roda'46 9 | 5-0 |
4 | 11.30-12.00 | Monnickendam | - | Texel'94 3 | 2-1 |
6 | 12.30-13.00 | KSV | - | Texel'94 3 | 2-0 |
8 | 13.30-14.00 | Monnickendam | - | Roda'46 9 | 0-0 |
10 | 14.30-15.00 | KSV | - | Monnickendam | 0-0 |
12 | 15.30-16.00 | Texel'94 3 | - | Roda'46 9 | 2-1 |
EINDSTAND POULE A | |||||||||||
Team | D | W | G | V | P | Dv | Dt | Ds | Vp | ||
1 | Gasselternijveen | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 6 | - | 0 | +6 | 0 |
2 | ZDH | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 7 | - | 4 | +3 | 3 |
3 | Roda'46 5 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | - | 6 | -3 | 8 |
4 | Oosterend 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | - | 8 | -6 | 8 |
EINDSTAND POULE B | |||||||||||
Team | D | W | G | V | P | Dv | Dt | Ds | Vp | ||
1 | KSV | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 7 | - | 0 | +7 | 1 |
2 | Monnickendam | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 2 | - | 1 | +1 | 4 |
3 | Texel'94 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3 | - | 5 | -2 | 6 |
4 | Roda'46 9 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | - | 7 | -6 | 8 |
Plaastingswedstrijden: |
|||||
7de / 8ste plaats | |||||
13 | 16.00-16.30 | Oosterend 3 | - | Roda'46 9 |
3-1 |
5de / 6de plaats | |||||
14 | 16.30-17.00 | Roda'46 5 | - | Texel'94 3 |
1-2 |
KLEINE FINALE: 3de / 4de plaats | |||||
15 | 17.00-17.30 | ZDH | - | Monnickendam (w.n.s. (4-3)) |
1-1 |
FINALE: 1ste / 2de plaats | |||||
16 | 17.30-18.00 | KSV (w.n.s. 4-1) | - | Gasselternijveen |
1-1 |
De wedstrijden stonden onder leiding van de scheidsrechters T. Arnout, P. Hoogendijk en R. van Lith. | |||||
EINDSTAND | |
1 | KSV |
2 | Gasselternijveen |
3 | Monnickendam |
4 | ZDH |
5 | Texel'94 3 |
6 | Roda'46 5 |
7 | Oosterend 3 |
8 | Roda'46 9 |
Wedstrijden ZDH: |
ZDH - Roda'46 5 3-2 |
ZDH: Ronald Biesboer - Gijs de Graaf, Hidde Struick, Jonas Leenhouts en Fedor van Elk (Arjen Lap) - Mike de Bruijn, René, Maurits Lap (Pieter Jan Eelman) en Joop Rommets - Sjoerd Oosterhof en Jelmer Bomas. |
Scoreverloop: 0-1, 0-2, 1-2 Jelmer Bomas (Maurits Lap), 2-2 Jelmer Bomas (Sjoerd Oosterhof) en 3-2 Jelmer Bomas (schot). |
ZDH - Oosterend 3 4-1 |
ZDH: Ronald Biesboer - Arjen Lap, Hidde Struick, Fedor van elk en Jan-Willem Bakker - Jonas Leenhouts, Mauirts Lap, Pieter Jan Eelman en Remco Boogaard - Mike de Bruijn en Jelmer Bomas (Sjoerd Oosterhof). |
Scoreverloop: 1-0 Maurits Lap (Jelmer Bomas), 2-0 Jonas Leenhouts (Maurits Lap), 2-1 Penalty na overtreding Hidde Struick, 3-1 Maurits Lap (geen) en 4-1 Mike de Bruijn (Sjoerd Oosterhof) |
ZDH - Gasselternijveen 0-1 |
ZDH: Ronald Biesboer - Arjen Lap (Jonas Leenhouts), Jan-Willem Bakker, Fedor van Elk en Joop Rommets - René, Maurits Lap (Hidde Struick), Pieter Jan Eelman en Remco Boogaard - Jelmer Bomas en Sjoerd Oosterhof (Mike de Bruijn) |
Scoreverloop: 0-1 |
ZDH - Monnickendam 1-1 |
ZDH: Ronald Biesboer - Sean van Heerwaarden, Hidde Struick, Jonas Leenhouts en Joop Rommets - Mike de Bruijn, Jelmer Bomas, René en Remco Boogaard - Sjoerd Oosterhof en Maurits Lap. |
Scoreverloop: 1-0 Maurits Lap (Sjoerd Oosterhof) en 1-1. |
Strafschoppenserie: Sjoerd Oosterhof X, Monnickendam 0-1, Jelmer Bomas 1-1, Monnickendam 1-2, Maurits Lap 2-2, Monnickendam 2-3, Remco Boogaard 3-3, Monnickendam 3-4, Hidde Struick X. |
Spelers statistieken ZDH: | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
s.v. ZDH - Sportvereniging Zwaluwen Den Hoorn - Witteweg 8 - 1797 RR Den Hoorn, Texel |
TEL: 0222-319352 - EMAIL: medebruijn@hotmail.com |