Futsal ZDH D1 - Texelse Competitie
SEIZOEN 2009/2010: ZDH D1 en D2
 
Zaalvoetballers ZDH kampioen
ZDH D2 is door een ruime zege (5-1) op concurrent Casino/Sportshop D2 kampioen geworden in de D/E-poule van de Texelse zaalvoetbalcompetitie. De jeugdige Zwaluwen hadden het voor de jaarwisseling erg zwaar in de D-poule, waarin ze op de voorlaatste plaats eindigden, maar waren na degradatie in de lichtere D/E-poule beter op hun plaats. Ze vochten daarin een zware strijd uit met RAB D1 en Casino/Sportshop D2, die ze ten slotte winnend afsloten.
Op de foto, achterste rij (vlnr): coach Simon Lap, Willem Rommets, Lucas Ipenburg, Kris ter Steege, Jurn GoŽnga, Jesper van Leeuwen, Mattijs Lap, coach Joop Rommets en Gijs Boon. Voorste rij: Teus Bakker en Adriaan Lap. (Foto Bernard Ipenburg)
 
Eindstanden
Stand D jeugd - voorjaar                
  Team G W G V P V T S
1 Casino/Sportshop D1 8 8 0 0 24 81 22 59
2 ZDH D1 7 5 0 2 15 41 18 23
3 Mantje D1 8 4 0 4 12 48 40 8
4 Klif/De Steenenplaats D1 8 2 0 6 6 21 70 -49
5 SV Oosterend D1 7 0 0 7 0 11 52 -41
                   
Stand D/E jeugd - voorjaar              
  Team G W G V P V T S
1 Casino/Sportshop D2 7 6 0 1 18 58 18 40
2 ZDH D2 7 6 0 1 18 41 12 29
3 RAB Bouwmaterialen D1 7 5 0 2 15 41 12 29
4 de Koog E1 7 4 0 3 12 51 21 30
5 Mantje D2 7 3 0 4 9 33 30 3
6 Klif/De Steenenplaats E1 7 3 0 4 9 25 28 -3
7 Casino/Sportshop E1 7 1 0 6 3 7 57 -50
8 Klif/De Steenenplaats E2 7 0 0 7 0 12 90 -78
In deze stand zijn niet de extra wedstrijden aan het einde opgenomen.
Op basis hiervan is de beslissingwedstrijd om het kampioenschap
gewonnen door ZDH D2. ZDH D2 - Casino/Sportshop D2 5-1
 
Indeling D-Jeugd (voorjaar)
1. ZDH D1
2. Casino/Sportshop D1 (dit team was in de najaarsreeks D2 !)
3. Mantje D1
4. Klif/De Steenenplaats D1
5. SV Oosterend D1 (dit team komt uit de D/E poule)
 
Speelschema:  
do. 7 januari, 18:15 Casino/Sportshop D1-SV Oosterend D1
do. 14 januari, 18:15 Mantje D1 - Klif/De Steenenplaats D1
do. 21 januari, 18:15 Klif/De Steenenplaats D1 - Casino/Sportshop D1
do. 28 januari, 18:15 SV Oosterend D1 - ZDH D1
do. 4 februari, 18:15 ZDH D1 - Klif/De Steenenplaats D1
do. 11 februari, 18:15 Casino/Sportshop D1 - Mantje D1
do. 18 februari, 18:15 Mantje D1 - ZDH D1
do. 4 maart, 18:15 Klif/De Steenenplaats D1 - SV Oosterend D1
do. 11 maart, 18:15 ZDH D1 - Casino/Sportshop D1
do. 18 maart, 18:15 SV Oosterend D1 - Mantje D1
do. 25 maart, 18:15 SV Oosterend D1 - Casino/Sportshop D1
vr. 26 maart, 18:30 Klif/De Steenenplaats D1 - Mantje D1
do. 1 april, 18:15 Casino/Sportshop D1 - Klif/De Steenenplaats D1 
do. 8 april, 18:15 ZDH D1 - SV Oosterend D1
do. 15 april, 18:15 Klif/De Steenenplaats D1 - ZDH D1
do. 15 april, 19:00 Mantje D1 - Casino/Sportshop D1
do. 22 april, 18:15 ZDH D1 - Mantje D1
do. 22 april, 19:00 SV Oosterend D1 - Klif/De Steenenplaats D1
wo. 28 april, 17:45 Casino/Sportshop D1 - ZDH D1
wo. 28 april, 18:30 Mantje D1 - SV Oosterend D1
 

Eindstand D jeugd (najaar): ZDH D1 kampioen

  Team G W G V P V T S
1 ZDH D1 10 10 0 0 30 56 14 42
2 Casino/Sportshop D2 8 6 0 2 18 48 23 25
3 Mantje D1 10 6 0 4 18 45 32 13
4 Klif/De Steenenplaats D1 9 3 1 5 10 33 54 -21
5 ZDH D2 10 2 1 7 7 19 57 -38
6 Casino/Sportshop D1 9 0 0 9 0 14 35 -21
 
SELECTIE ZDH D1 Seizoen 2009/2010
Jacky Kooy
Timo Westdorp
Bram van der Linde
Laurens Slik
Tim Arends
Lucas Ipenburg
Jesse Wonder
Begeleiders:
SELECTIE ZDH D2 Seizoen 2009/2010
Teus Bakker
Kris ter Steege
Adriaan Lap
Mattijs Lap
Jurn GoŽnga
Willem Rommets
Gijs Boon
Jesper van Leeuwen
Begeleiders:
 

TERUG

 

© s.v. ZDH - Sportvereniging Zwaluwen Den Hoorn